Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže 2011 - 2017

2011

14.5. 2011 OKRSKOVÁ SOUTĚŽ  VEPŘÍKOV

Ženy starší -  1. místo

Muži mladší - 2. místo

Muži starší -  3. místo

CELKOVÉ VÝSLEDKY

          Muži starší                                                             Muži mladší

    1.  Petrovice        22,90                                        1.  Petrovice      20,50 + 43,96

    2. U. Příbram      26,62                                         2. Vepříkov       21,69 + 46,87

    3. Vepříkov          27,46                                         3. U. Příbram   21,79 + 46,84

    4. Víska               32,53                                         4.  Ostružno     23,74 + 48,91

    5.  Jeřišno I.        34,58                                         5.  Maleč          32,80 + 49,72

    6.  Jeřišno  II.      34,67                                        6.  Klokočov     N. P.   + 55,79

    7.  Klokočov        37,17

    8.  Rušinov         38,30

    9.  Ostružno       59,28

   10. Maleč             83,47

          Ženy starší                                                               Ženy mladší   

     1.  Vepříkov     27,45                                            1.  Nová Ves      28,72 + 48,90

      2.  Jeřišno      40,00                                            2.  U. Příbram   32,84 + 48,28

     3.  Víska          48,39                                             3.  Maleč            32,55 + 62,84

PÁTEK 3.6. 2011  NOČNÍ SOUTĚŽ  KVĚTINOV

 MUŽI -  Vepříkov  -  20,05 s   8. místo           Účast 29 družstev mužů.

                                                  PÁTEK 8.7.2011 NOČNÍ SOUTĚŽ HABRY   

                      Na noční soutěž jsme se vydali pouze zůčastnit,protože nemáme svojí mašinu .

SOBOTA 17.9. 2011  SOUTĚŽ IZS LIPNICE NAD SÁZAVOU

 MUŽI - Vepříkov -   5. místo                      Účast 40 družstev mužů.

2012

SOBOTA 12.5. 2012  OKRSKOVÁ SOUTĚŽ  UHELNÁ PŘÍBRAM

CELKOVÉ VÝSLEDKY:

                 Muži starší                                                         Muži mladší

    1. Petrovice         23,57s                               1. Petrovice          21,28s + 41,20s

    2. Ostružno         23,66s                                2. Ostružno         20,93s + 48,25s

    3. U. Příbram     27,93s                                 3. U. Příbram      25,64s + 45,24s

    4. Vepříkov         29,71s                                 4. Maleč  B           35,79s + 49,29s

    5. Jeřišno  1      33,83s                                  5. Maleč  A           36,77s + 51,33s

    6. Jeřišno  2      37,39s                                  6. Nová Ves         38,07s + 57,97s

    7. Klokočov        38,08s

    8. Maleč              47,34s

   10. Víska              NP

   10. Rušinov         NP

                 Ženy starší                                                          Ženy mladší 

     1. U. Příbram      29,36s                               1. U. Příbram      23,89s + 46,20s

     2. Víska               35,17s                                2. Maleč              34,45s + 51,06s

     3. Jeřišno           36,55s                                3. Nová Ves        36,06s + 48,46s

     4. Vepříkov         38,76s     

 SOBOTA 9.6. 2012  POHÁR STAROSTY OBCE A MEMORIÁL M. ZADRAŽILA

Celkové výsledky Pohár starosty:

                  Muži                                                                           Ženy

    1. Vepříkov A             17,90s                                      1. Jiříkov           22,33s

    2. Petrovice A            18,43s                                      2. U. Příbram  23,87s

    3. Ostružno                19,48s                                     3. Č. Bělá         24,55s

    4. Petrovice B           21,12s                                     4. Vepříkov       29,27s 

    5. Vepříkov B            22,15s                                     5. Sobiňov          NP

    6. Jitkov                     22,37s                                     6. Tis                   NP

    7. Tis                         22,92s

    8. U. Příbram           26,12s

    9. Víska                    31,50s

  10. Sobiňov  A          33,34s

   11. Nová Ves           39,93s

   12. Sobiňov B          46,42s

   13. Č. Bělá                  NP

Celkové výsledky Memoriálu M. Zadražila:

    1. Jitkov                   16,89s                                      11. Sobiňov           27,58s

    2. Petrovice A         17,42s                                      12. Nová Ves        34,11s

    3. Petrovice B         18,34s                                      13. U. Příbram ž   34,46s

    4. Tis                        20,73s                                     14. Sobiňov ž        36,65s

    5. Č. Bělá                21,36s                                     15. Sobiňov B       41, 50s

    6. Vepříkov A          22,66s                                      16. Č. Bělá ž             NP

    7. U. Příbram         24,39s                                      17. Ostružno            NP 

    8. Jiříkov ž              25,57s                                       18. Vepříkov B         NP

    9. Tis ž                   25,89s                                       19. Víska                  NP

  10. Vepříkov ž        27,51s                  

 

18.8.2012 Dobkov

  ve dvou kolech na 2. místě

 15.9.2012 Havlíčkova Borová IZS

z 33 družstev na 12. místě
 
 
2013
 
SOBOTA 11.5. 2013  OKRSKOVÁ SOUTĚŽ NOVÁ VES
 
Celkové výsledky:
              muži starší                                           muži mladší
 
 1. Vepříkov           33,35s                      1. Ostružno          22,58s + 41,57s
 
 2. Ostružno          34,81s                       2. Petrovice          25,03s + 41,44s
 
 3. U. Příbram       37,14s                       3. U. Příbram        28,31s + 42,08s
 
 4. Jeřišno 1.         39,84s                      4. Vepříkov          25,27s + 46,01s 
 
 5. Klokočov         60,50s                       5. Klokočov         39,80s + 45,00s
 
 6. Maleč              66,07s                        6. Víska              39,04s + 51,41s
 
 7. Jeřišno 2.         80,50s                       7. Maleč 1.          42,72s + 47,59s
 
 8. Petrovice            NP                           8. Maleč 2.          42,28s + 51,94s
 
                                                                  9. Nová Ves        49,62s + 49,90s
 
 
             ženy starší                                            ženy mladší
 
 1. Víska              37,57s             1. Nová Ves      32,35s  + 45,91s
 
  2. Vepříkov          55,26s                        2. Maleč           40,08s + 47,28s
 
 4. Maleč               NP
 
 4. Jeřišno             NP   
 
SOBOTA 8.6. 2013 POHÁR STAROSTY OBCE A MEMORIÁL MILOSLAVA ZADRAŽILA  
 
     Pohár starosty muži:                               Pohár starosty ženy:
 1. Vepříkov A               19,35s                    1. Jitkov                     24,51s
 2. Jitkov                       20,22s                    2. Chotěboř                25,68s
 3. Kynice                     20,77s                    3. Uhelná Příbram       28,36s
 4. Malčín                      21,27s                    4. Vepříkov                 40,35s
 5. Ostružno                  21,65s                    5. Sobiňov                  43,02s
 6. Golčův Jeníkov          22,08s
 7. Zdislavice                 22,44s
 8. Vepříkov B                23,03s
 9. Pohled                     23,21s
10. Uhelná Příbram        24,16s
11. Tis A                       25,88s
12. Chotěboř                 26,87s
13. Tis B                       27,86s
14. Sobiňov                   29,31s
15. Petrovice A              31,41s
16. Jilemník                   31,58s
17. Dalešice                  32,10s
18. Lučice                     45,46s
19. Nová Ves u Chot.     56,24s
20. Petrovice B               NP
21. Příseka                     NP
 
Memoriál Miloslava Zadražila:
 
  1. Petrovice B                 17,14s               14. Tis B                           26,59s
  2. Příseka                        17,71s               15. Jitkov-ženy                 26,87s
  3. Vepříkov A                  17,79s               16. Jilemník                      27,22s
  4. Petrovice A                 19,00s               17. Nová Ves u Chot.      29,25s
  5. Kynice                         19,33s                18. Sobiňov                      29,27s
  6. Malčín                          19,79s                19. Chotěboř-ženy           29,49s
  7. Ostružno                      20,44s                20. Lučice                        30,42s
  8. Vepříkov B                  20,64s                21. Sobiňov-ženy             35,77s
  9. Zdislavice                   21,05s               22. Uhelná Příbram-ženy  36,24s
 10. Jitkov                         21,64s                23. Golčův Jeníkov            41,17s
 11. Uhelná Příbram         22,10s               24. Vepříkov-ženy              43,30s
 12. Pohled                       23,29s                25. Dalešice                        NP
 13. Chotěboř                   25,05s                26. Tis A                              NP
 
 
2014
 
OKRSKOVÁ SOUTĚŽ 10.5. 2014  JEŘIŠNO
 
Celkové výsledky:
            Muži starší:                                   Muži mladší:
 
1. Ostružno        27,38                      1. Petrovice        20,28 + 40,22
 
2. Petrovice       27,62                      2. Ostružno         21,37 + 42,44
 
3. U. Příbram     28,41                      3. Nová Ves       41,04 + 53,69
 
4. Jařišno A       31,44                      4. Klokočov        49,92 + 47,38
 
5. Vepříkov        33,17                      5. U. Příbram      56,05 + 44,50
 
6. Jeřišno B       34,18                      6. Vepříkov            NP   + 42,58
 
7. Rušinov          35,16                      7. Maleč              41,79 + 56,05
 
8. Klokočov        44,57
 
9. Maleč             45,32
 
10. Víska              NP
 
          Ženy starší:                                   Ženy mladší:
 
1. Víska              34,03                      1. Maleč              37,83
 
2. Jeřišno           40,40
 
 
SOBOTA 14.6. 2014  POHÁR STAROSTY OBCE A MEMORIÁL MILOSLAVA ZADRAŽILA
 
  Pohár starosty muži:                              Pohár starosty ženy:
 1. Kunemil             17,29s                      1. Rozsochatec     24,18s
 2. Podmoklany     18,34s                       2. Chotěboř          25,16s
 3. Vepříkov A        18,61s                      3. Jilemník             27,91s
 4. Světlá n S.        20,08s                       4. Vepříkov           32,59s
 5. Malčín                21,71s                       5. Jitkov                37,55s
 6. Vepříkov C        22,72s
 7. Jilemník             27,44s
 8. Nová Ves          32,61s
 9. Jitkov                 55,41s
10. Vepříkov B         NP
11. Kynice                NP
12. Příseka               NP
 
Memoriál Miloslava Zadražila:
 
 1. Kynice              16,37s                 10. Vepříkov C        22,78s 
 2. Příseka             16,42s                 11. Vepříkov B        23,05s
 3. Kunemil            16,68s                 12. Jitkov ženy        25,61s
 4. Podmoklany     16,76s                 13. Jilemník             26,11s
 5. Chotěboř ženy  17,73s                 14. Vepříkov ženy  34,08s
 6. Vepříkov A        18,08s                 15. Jitkov                38,43s
 7. Světlá n S.        18,43s                 16. Rozsochatec ž. 42,54s
 8. Malčín                20,89s                 17. Nová Ves         43,89s
 9. Jilemník ženy    22,15s  
                           
           
                        
 
2015
OKRSKOVÁ SOUTĚŽ 9.5. 2015 VEPŘÍKOV
CELKOVÉ VÝSLEDKY:

        Muži starší:                                       Muži mladší:

1. Vepříkov          25,40s                   1. Vepříkov          20,06s + 42,75s 

2. Petrovice         26,75s                   2. Nová Ves u CH. 33,60s + 46,31s

3. Ostružno         28,77s                   3. Petrovice               NP + 40,22s

4. Maleč              33,86s                   4. Klokočov           25,14s + 49,57s

5. Víska              34,46s                   5. Maleč                43,84s + 45,44s

6. Klokočov        36,16s                   6. U. Příbram        39,38s + 46,38s

7. Jeřišno II.       39,54s                   7. Ostružno               NP + 44,00s

8. Rušinov         39,92s   

9. Jeřišno I.        56,12s

      Ženy starší:                                         Ženy mladší:

1. Víska            31,37s                  1. U. Příbram      26,70s + 46,64s 

2. Maleč            35,64s                 2. Maleč              39,09s + 51,31s  

3. U. Příbram    37,64s                 3. Vepříkov         54,32s + 47,94s

4. Jeřišno          40,76s                 4. Rušinov         51,31s + 57,13s   

SOBOTA 6.6. 2015  POHÁR STAROSTY OBCE A MEMORIÁL M. ZADRAŽILA

  Pohár starosty muži:                           Pohár starosty ženy:

1.  Kunemil                        16,89s                  1. Vepříkov           22,89s

2.  Kynice                          17,35s                 

3.  Golčův Jeníkov            18,33s

4.  Vepříkov A                   18,38s

5.  Petrovice                      18,54s

6.  Světlá nad Sázavou A  19,14s

7.  Světlá nad Sázavou B  19,19s

8.  Petrovice Oldies           19,52s

9.  Vepříkov B                    24,02s

10. Sobiňov                      39,23s

11. Dobkov                       41,69s

12. Hostovlice                   58,04s

13. Tvarožná                      NP

Memoriál M. Zadržila:

1.  Kynice                         15,10s            8. Světlá nad Sázavou  19,27s

2.  Golčův jeníkov            15,45s             9. Petrovice Oldies       20,59s

3.  Světlá nad Sázavou B 15,77s           10. Vepříkov B               25,23s

4.  Kunemil                       16,23s           11. Hostovlice                25,68s

5. Tvarožná                      17,39s           12. Petrovice                27,62s

6. Vepříkov ženy              18,00s           13. Sobiňov                    NP

7. Dobkov                        19,15s           14. Vepříkov A               NP

 

 

2016

OKRSKOVÁ SOUTĚŽ 15.5. 2016  RUŠINOV 

CELKOVÉ VÝSLEDKY:

     Muži starší:                                                 Muži mladší:

1. Petrovice     23,66s                           1. Vepříkov   21,12s + 44,16s

2. Vepříkov      25,90s                           2. Ostružno  24,17s + 47,94s  

3. Rušinov       31,16s                           3. Klokočov  25,46s + 51,31s

4. Maleč          35,16s                            4. Petrovice  31,71s + 50,34s

5. Klokočov     39,71s                            5. Rušinov    33,14s + 53,00s

6. Ostružno     43,74s                            6. Petrovice   31,71s + 50,34s

7. Jeřišno I.     46,60s                            7.  Nová Ves  33,14s + 53,00s

8. Jeřišno II.    20,60s                            8. Maleč         44,08s + 67,31s

 

      Ženy starší:                                             Ženy mladší:

1. Maleč          44,84s                           1. U. Příbram   30,29s + 50,39s

2. Jeřišno           NP                              2. Maleč           32,11s + 64,60s

                                                            3. Rušinov       66,19s + 95,93s 

 

SOBOTA 25.6. 2016  POHÁR STAROSTY OBCE A MEMORIÁL MILANA ZADRAŽILA

Pohár starosty muži:                               Pohár starosty ženy

1. Vepříkov A       19,83s                       1. Chotěboř        23,41s

2. Petrovice          19,93s                      2. G. Jeníkov      24,36s

3. Ostružno           22,56s                      3. Rušinov         26,65s

4. Vepříkov B        24,45s                      4. Maleč             30,82s

5. Chotěboř          25,10s                      5. Tis                    NP

6. Rušinov            28,88s

7. Leština             29,47s

8. U. Příbram       42,89s

 

Memoriál Milana Zadražila:

1. G. Jeníkov - ženy      20,37s           8. Leština             27,04s

2. Chotěboř - ženy        21,38s           9. Maleč - ženy     27,97s

3. Vepříkov A               22,10s          10. Rušinov - ženy  31,41s

4. Chotěboř                 23,25s           11. Tis - ženy          NP

5. Rušinov                   23,80s           12. Petrovice           NP

6. U. Příbram               24,15s           13. Ostružno          NP

7. Vepříkov B               26,63s 

 

2017

OKRSKOVÁ SOUTĚŽ SOBOTA 15.5. 2017 MALEČ

CELKOVÉ VÝSLEDKY:

      Muži starší:                                         Muži mladší:

1. Ostružno        26,37s                      1. Vepříkov      20,16s + 40,01s

2. Rušinov         30,38s                       2. Jeřišno        25,02s + 44,78s

3. Maleč            37,15s                       3. Ostružno     25,41s + 41,89s

4. Jeřišno          37,30s                       4. Klokočov     25,19s + 45,03s

5. Petrovice      46,21s                       5. Petrovice     54,88s + 41,56s

6. Vepříkov       47,83s                       6. Nová Ves    31,43s + 44,22s

7. Klokočov      57,90s                       7. U. Příbram   30,79s + 46,28s

8. Víska              NP                           8. Maleč          55,14s + 46,28s

 

     Ženy starší:                                        Ženy mladší:

1. Jeřišno       29,04s                       1. Vepříkov        26,66s + 47,00s

2. Rušinov      31,30s                       2. U. Příbram    34,02s + 45,04s

3. Maleč         37,49s                       3. Maleč                NP   + 43,79s

                                                             4. Víska               31,92s + 57,31s

                                                             5. Nová Ves        45,03s + 50,59s